Gyűjtőszámla-csere

Jogviszony megszűnése után ha Önnek tartozása maradt a Debreceni Egyetem felé, de ezt újabb utalással/vagy anélkül, a hallgatói gyűjtőszámlán hagyott egyenlegéből ki tudja egyenlíteni. Ha ezután még marad pénz az egyenlegén, azt vissza tudja utalni magának. Szíveskedjen ezt megtenni 2015. július 10-ig!

Kérjük, lépjen be ehhez a Neptunba:

http://neptun.unideb.hu/    , Belépés, Hallgatói

Amennyiben nem emlékszik az azonosítójára, jelszavára, ide írjon: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A tartozás kiegyenlítése a Pénzügyek\Befizetés menüpontban történik. Minden félév, Minden típus szűrőt kell beállítani, majd Listázás. Az Aktív státuszú tétel(eke)t be kell pipálni a sor végén, majd Befizet gomb. Ha visszafizetendő ösztöndíja van, azt a Visszafizetés fülön találja, a többi tételt pedig a Befizetés fülön.

Ha ezután még marad pénz az egyenlegén, az alábbi lépéseket kövesse a visszautaláshoz:

1. Saját bankszámlaszámának ellenőrzése, javítása:

Pénzügyek\Beállítások menüpont, Számlaszámok fül, a sor végén lévő + jelre kattintva lehet módosítani.

Ezután a Pénzügyek\Tranzakciós lista menüpontban:

2. Állítsa be a legördülő listán a gyűjtőszámlaszámot: 11738008-20812827

3. Alatta láthatja az egyenlegén maradt összeget.

4. Nyomja meg a visszautalás gombot!

5. Adja meg az összeget, a saját bankszámlaszámát, és nyomja meg a Visszautal gombot!

Ezzel visszautalás kérést rögzít a rendszerben. A tényleges banki műveletet néhány napon belül hajtja végre az egyetem ügyintézője.

Együttműködését köszönjük! DE Hallgatói Kapcsolatok és Szolgáltatások Központja